ΓΙΟΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΣΥΛΛΟΓΟΥ 2018

2018-12-11 22:43

Με εορταστική διάθεση πραγματοποίησε ο Σύλλογός μας την έναρξη της εορταστικής περιόδου των Χριστουγέννων την Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018 στο Δημοτικό Σχολείο Μύτικα.

Την έναρξη της εκδήλωσης σήμανε το Δ.Σ. του Συλλόγου, τα μέλη του οποίου αφού καλωσόρισαν τους συγχωριανούς μας ευχήθηκαν Καλές Γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος.

Κατόπιν ακολούθησε η φωταγώγηση των  Χριστουγεννιάτικων  δέντρων  του Συλλόγου στο σχολείο και στην πλατεία του χωριού και η γιορτή ολοκληρώθηκε με μουσική λαϊκοδημοτική βραδιά στον χώρο του πνευματικού κέντρου του χωριού, όπου τα μέλη και οι συγχωριανοί μας βρήκαν για μία ακόμη φορά την ευκαιρία να διασκεδάσουν όλοι μαζί, απολαμβάνοντας την εορταστική και ανέμελη διάθεση που μας προσφέρουν οι μέρες των Χριστουγέννων.

Ευχόμαστε σε όλον τον κόσμο Καλά Χριστούγεννα γεμάτα υγεία και χαρούμενη διάθεση.

Για φωτογραφικό υλικό μπορείτε να επισκεφτείτε την συλλογή «ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ» στην σελίδα που διατηρεί ο Σύλλογός μας στο Facebook.