ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΝΕΑΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΤΟ FACEBOOK

2017-02-10 17:45

Φωτογραφία του χρήστη Μορφωτικός Σύλλογος Μύτικα.

Σας ενημερώνουμε ότι το προφίλ του συλλόγου μας έχει μπλοκαριστεί από το facebook και δεν κατέστει δυνατό το ξεμπλοκάρισμά του παρά τις προσπάθειες των διαχειριστών και τις αλλεπάλληλες επαφές με τους υπευθύνους της εταιρείας. Αυτό έχει ως συνέπεια την «πτώση» του προφίλ και το κλείδωμα της σελίδας του συλλόγου στο facebook, γεγονός  που έχει σαν αποτέλεσμα την αδυναμία ενημέρωσής της από τούδε και στο εξής.

Για τους ανωτέρω λόγους ο σύλλογός μας προέβει στην δημιουργία νέας σελίδας του συλλόγου στο facebook με την επωνυμία «Μορφωτικός Σύλλογος Μύτικα» στην διεύθυνση https://www.facebook.com/syllogosmytika.gr . Όποιος επιθυμεί να λαμβάνει ενημερώσεις από τις δραστηριότητες και τις εκδηλώσεις του συλλόγου μας, μπορεί να επιλέξει «μου αρέσει» στην σελίδα μας στον ανωτέρω σύνδεσμο.

Ευχαριστούμε πολύ για την κατανόησή σας.